Anna Miżowska

 

psycholog z wieloletnim doświadczeniem, certyfikowana psychoterapeutka pracująca z dziećmi i dorosłymi, parami i rodzinami. Zajmująca się transmisją międzypokoleniową w rodzinie, w zakresie cech osobowości, temperamentu i stylów radzenia sobie ze stresem. Specjalistka w zakresie nerwic i depresji. Psycholog po szkoleniach dla biegłych sądowych, z uprawnieniami do badań kierowców oraz wykonywania psychologicznych badań na broń. Twórczyni warsztatów rozwijających pozytywne emocje i Siły Psychiczne (Miłość, Wdzięczność, Nadzieja, Duma, Radość, Kreatywność Emocjonalna). Autorka katartycznych sztuk terapeutycznych kierowanych do odbiorcy zainteresowanego poszerzeniem sposobów poradzenia sobie z problemami codzienności.

 

Nasi psychologowie udzielają porad eksperckich z zakresu psychologii i psychoterapii dla mediów. Na potrzeby programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów prasowych i in. opiniują bieżące wydarzenia, udzielają informacji z zakresu specjalistycznej wiedzy.

Do ostatnio opiniowanych przez Panią Annę Miżowską wydarzeń należą między innymi:

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/nauka-odrecznego-pisania-to-przezytek,491649.html

  • 4 listopada 2014r. w godzinach 15:00 - 17:00 w Studenckim Radiu ŻAK Politechniki Łódzkiej Anna Miżowska wystąpiła w roli eksperta w audycji na temat sextingu i problemu rozsyłania zdjęć erotycznych drogą internetową wśród nieletnich.